Results



LATEST RESULTS

Friday 30 July 2021

FOSROC SUPER6

Boroughmuir Bears 15-13 Heriot's

Saturday 31 July 2021

FOSROC SUPER6

Stirling County 24-24 SOUTHERN KNIGHTS

Sunday 1 August 2021

FOSROC SUPER6

Ayrshire Bulls 21-26 Watsonians

Sunday 1 August 2021

EDINBURGH 7s SEMI FINALS

MELROSE 14-12 Edinburgh Accies
Samurai 21-12 Support & Offload

EDINBURGH 7s FINAL

MELROSE 7-33 Samurai

Friday 6 August 2021

FOSROC SUPER6

Watsonians 10-7 Stirling County

PEEBLES U16 7s ROUND 1

PEEBLES 41-0 KELSO
HAWICK 20-7 DUNS
GALA 24-0 SELKIRK
MELROSE 17-10 JEDFOREST

PEEBLES U16 7s SEMI FINALS

PEEBLES 36-0 HAWICK
GALA 17-0 MELROSE

PEEBLES U16 7s FINAL

PEEBLES 36-0 GALA

Saturday 7 August 2021

FOSROC SUPER6

Ayrshire Bulls 24-10 Boroughmuir Bears

PEEBLES LADIES 7s POOL A

Corstorphine 19-19 Biggar Ladies
Biggar Ladies 31-0 KELSO LADIES
Corstorphine 31-0 KELSO LADIES

PEEBLES LADIES 7s POOL B

Hearts & Balls 74-0 Scottish Uni
Scottish Uni 0-44 Broughton Ladies
Hearts & Balls 57-0 Broughton Ladies

PEEBLES LADIES 7s FINAL

Corstorphine 0-26 Hearts & Balls

PEEBLES 7s POOL A

PEEBLES 5-19 Biggar
Biggar 24-12 HAWICK
PEEBLES 14-19 HAWICK

PEEBLES 7s POOL B

Watsonians 5-31 SELKIRK
Currie 7-14 SELKIRK
Watsonians 26-19 Currie

PEEBLES 7s POOL C

MELROSE 33-5 KELSO
KELSO 19-21 Hearts & Balls
MELROSE 21-24 Hearts & Balls

PEEBLES 7s POOL D

JEDFOREST 26-14 BERWICK
GALA 38-7 BERWICK
GALA 26-21 JEDFOREST

PEEBLES 7s SEMI FINALS

Biggar 0-10 SELKIRK
Hearts & Balls 28-22 GALA

PEEBLES 7s FINAL

SELKIRK 7-12 Hearts & Balls

Sunday 8 August 2021

FOSROC SUPER6

Heriot's 15-36 SOUTHERN KNIGHTS

PEEBLES COLTS U18s 7s POOL A

HAWICK YOUTH 14-0 DUNS COLTS
HAWICK YOUTH 15-5 KELSO QUINS
DUNS COLTS 7-17 KELSO QUINS

PEEBLES COLTS U18s 7s POOL B

PEEBLES COLTS 15-10 GALA WANDS
PEEBLES COLTS 5-12 SELKIRK YC
GALA WANDS 10-26 SELKIRK YC

PEEBLES COLTS U18s 7s POOL C

MELROSE WASPS 19-15 Boroughmuir Colts
MELROSE WASPS 42-0 JED THISTLE
Boroughmuir Colts 29-14 JED THISTLE

PEEBLES COLTS U18s 7s WINNERS POOL

HAWICK YOUTH 22-5 SELKIRK YC
SELKIRK YC 17-5 MELROSE WASPS
MELROSE WASPS 14-19 HAWICK YOUTH

Friday 13 August

FOSROC SUPER6

Boroughmuir Bears 13-36 Watsonians

Saturday 14 August 2021

FOSROC SUPER6

SOUTHERN KNIGHTS 22-20 Ayrshire Bulls

HAWICK 7s POOL A

GALA 17-21 MELROSE
MELROSE 33-12 Boroughmuir
GALA 29-12 Boroughmuir

HAWICK 7s POOL B

HAWICK 43-0 Musselburgh
Musselburgh 7-29 PEEBLES
HAWICK 27-7 PEEBLES

HAWICK 7s POOL C

JEDFOREST 44-0 Watsonians
Watsonians 38-14 BERWICK
JEDFOREST 45-0 BERWICK

HAWICK 7s POOL D

SELKIRK C-C KELSO
KELSO 26-7 Edinburgh Accies
SELKIRK C-C Edinburgh Accies

HAWICK 7s SEMI FINALS

MELROSE 26-10 HAWICK
JEDFOREST 26-7 KELSO

HAWICK 7s FINAL

MELROSE 19-12 JEDFOREST

FRIENDLY

EARLSTON 5-21 HAWICK LINDEN
HAWICK FORCE 24-0 JEDFOREST A

Sunday 15 August 2021

FOSROC SUPER6

Stirling County 18-19 Heriot's

HAWICK YOUTH U18s 7s POOL A

HAWICK YOUTH 43-0 DUNS COLTS
KELSO QUINS 12-15 GALA WANDS
HAWICK YOUTH 29-5 KELSO QUINS
GALA WANDS 12-12 DUNS COLTS
DUNS COLTS 26-14 KELSO QUINS
GALA WANDS 31-19 HAWICK YOUTH

HAWICK YOUTH U18s 7s POOL B

JED THISTLE 0-33 SELKIRK YC
MELROSE WASPS 31-7 PEEBLES COLTS
JED THISTLE 0-34 MELROSE WASPS
SELKIRK YC 43-0 PEEBLES COLTS
PEEBLES COLTS 38-5 JED THISTLE
MELROSE WASPS 12-24 SELKIRK YC

HAWICK YOUTH U18s 7s FINAL

GALA WANDS 21-28 SELKIRK YC

HAWICK YOUTH U16s 7s FINAL

PEEBLES U16 22-0 GALA RT

Friday 20 August 2021

FOSROC SUPER6

Stirling County 30-28 Ayrshire Bulls

JOHN LAING 7s QUARTER FINALS

MELROSE STORM 38-12 JEDFOREST A
GALA YM Bye
KELSO SHARKS 36-0 PEEBLES
EARLSTON 0-38 SELKIRK A

JOHN LAING 7s SEMI FINALS

MELROSE STORM 47-0 GALA YM
KELSO SHARKS 26-0 SELKIRK A

JOHN LAING 7s FINAL

MELROSE STORM 17-7 KELSO SHARKS

Saturday 21 August 2021

FOSCROC SUPER6

Heriot's 26-8 Watsonians

GALA 7s POOL A

GALA 33-5 2Scots BaaBaas
Watsonians 29-0 GAC 7s
2SCOTS BaaBaas 28-0 GAC 7s
Watsonians 7-35 GALA
GALA 45-5 GAC 7s
2SCOTS BaaBaas 31-15 Watsonians

GALA 7s POOL B

2 SCOTS Assaye 33-0 KELSO
SELKIRK 0-45 MELROSE
KELSO 22-0 SELKIRK
MELROSE 24-17 2SCOTS Assaye
SELKIRK 0-46 2SCOTS Assaye
MELROSE 40-5 KELSO

GALA 7s SEMI FINALS

GALA 29-12 2SCOTS Assaye
MELROSE 19-7 2SCOTS Baa Baas

GALA 7s FINAL

GALA 17-21 MELROSE

Sunday 22 August 2021

FOSROC SUPER6

SOUTHERN KNIGHTS 22-13 Boroughmuir Bears

Friday 27 Aug 2021

FOSROC SUPER6

Watsonians 32-21 SOUTHERN KNIGHTS

WARM-UP MATCH

SELKIRK A 33-15 HAWICK LINDEN

SEMI JUNIOR LEAGUE

DUNS COLTS 26-26 MELROSE WASPS

Saturday 28 Aug 2021

FOSROC SUPER6

Ayrshire Bulls 41-7 Heriot's

BORDER LEAGUE

GALA 28-14 PEEBLES

SEMI JUNIOR LEAGUE

GALA WANDS 17-24 KELSO QUINS
HAWICK YOUTH 47-14 JED THISTLE
PEEBLES COLTS 50-33 SELKIRK YC

WARM-UP MATCHES

LANGHOLM 7-29 Keswick
MELROSE 40-19 Musselburgh

Sunday 29 Aug 2021

FOSROC SUPER6

Boroughmuir Bears 23-17 Stirling County

Saturday 4 Sep 2021

TENNENT'S PREMIERSHIP

Aberdeen Grammar P-P Edinburgh Accies
HAWICK 25-20 Currie
JEDFOREST P-P SELKIRK
Marr 33-7 Glasgow Hawks
Musselburgh 33-13 GHA

TENNENT'S NATIONAL 1

Biggar 47-3 Dundee High
Cartha QP 20-31 KELSO
GALA 34-7 Stirling Wolves
Highland 12-13 Ayr
MELROSE 26-15 Heriot's Blues
Watsonians 28-31 Boroughmuir

TENNENT'S NATIONAL 2

Kirkcaldy 30-25 PEEBLES

TENNENT'S NATIONAL 3

Strathmore P-P BERWICK

TENNENT'S EAST LEAGUE 2

HAWICK LINDEN 26-21 Leith
Inverleith 5-28 LANGHOLM

TENNENT'S EAST LEAGUE 3

EARLSTON 5-60 Dalkeith
GALA YM 40-0 Liberton

TENNENT'S EAST RESERVE LEAGUE 1

HAWICK FORCE 29-19 Currie A

SEMI JUNIOR U18 LEAGUE

EARL/MEL WASPS P-P Carlisle Colts
HAWICK YOUTH 33-17 Tynedale
JED THISTLE P-P GALA WANDS
KELSO QUINS 49-14 DUNS COLTS
PEEBLES COLTS 27-0 Morpeth Colts
SELKIRK YOUTH 32-31 Alnwick Colts

WARM-UP MATCH

MELROSE STORM 19-24 Heriot's A

Sunday 5 Sep 2021

WOMEN'S NL1

West Of Scotland P-P KELSO LADIES

Friday 10 Sep 2011

FOSROC SUPER6

Watsonians 20-21 Heriot's

UNDER 16 MATCH

HAWICK YOUTH U16 39-17 GALA RED TRIANGLE

Saturday 11 Sep 2021

FOSROC SUPER6

Ayrshire Bulls 48-17 Stirling

TENNENT'S PREMIERSHIP

Currie 38-12 Marr
Edinburgh Accies 45-19 JEDFOREST
GHA 31-30 HAWICK
Glasgow Hawks 28-8 Aberdeen Grammar
SELKIRK 32-21 Musselburgh

TENNENT'S NATIONAL 1

Ayr 37-20 GALA
Boroughmuir 0-36 MELROSE
Dundee High 40-26 Watsonians
Heriot's Blues 59-0 Cartha QP
KELSO 43-3 Highland
Stirling Wolves 29-31 Biggar

TENNENT'S NATIONAL 2

PEEBLES 21-17 Stewart's Melville

TENNENT'S NATIONAL 3

BERWICK 17-8 Greenock Wands

TENNENT'S EAST LEAGUE 1

DUNS 25-10 Forrester

TENNENT'S EAST LEAGUE 2

LANGHOLM 24-19 Corstorphine
Penicuik 12-11 HAWICK LINDEN

TENNENT'S EAST LEAGUE 3

GALA YM 7-33 Lismore

SEMI JUNIOR BORDER LEAGUE

Alnwick Colts 14-38 PEEBLES COLTS
Carlisle Colts P-P KELSO QUINS
DUNS COLTS P-P JED THISTLE
GALA WANDS 17-26 HAWICK YOUTH
Morpeth Colts 24-34 EHS/MEL WASPS
SELKIRK YOUTH 5-36 Tynedale Colts

TENNENT'S EAST RESERVE 1

Biggar A 17-14 HAWICK FORCE
Edinburgh Accies A P-P JEDFOREST A
SELKIRK A 15-24 Musselburgh A

TENNENT'S EAST RESERVE 2

Edinburgh Accies B 19-20 MELROSE STORM
Leith A P-P GALA A
KELSO A P-P Linlithgow A
Watsonians A 21-12 PEEBLES REDS

Sunday 12 Sep 2021

FOSROC SUPER6

Boroughmuir 8-29 SOUTHERN KNIGHTS

TENNENT'S WOMEN'S NL1

Broughton 48-19 KELSO LADIES

Fri 17 Sep 2021

FOSROC SUPER6

SOUTHERN KNIGHTS 25-8 Watsonians

TENNENT'S NATIONAL 1

Stirling Wolves 9-24 Ayr

SEMI JUNIOR BORDER LEAGUE

HAWICK YOUTH P-P DUNS COLTS

TENNENT'S EAST RESERVE 2

GALA A 30-21 KELSO SHARKS

UNDER 16 MATCH

Selkirk U16 34-17 Gala Red Triangle

Sat 18 Sep 2021

FOSROC SUPER6

Stirling County 27-23 Boroughmuir Bears

TENNENT'S PREMIERSHIP

Currie 45-0 GHA
HAWICK 23-22 SELKIRK
JEDFOREST 18-21 Glasgow Hawks
Marr 48-12 Aberdeen Grammar
Musselburgh 31-28 Edinburgh Accies

TENNENT'S NATIONAL 1

Biggar 45-6 Watsonians
Cartha QP 26-36 Boroughmuir
GALA 22-14 KELSO
Highland 28-27 Heriot's
MELROSE 35-16 Dundee High

TENNENT'S NATIONAL 2

Preston Lodge 7-12 PEEBLES

TENNENT'S NATIONAL 3

Murrayfield Wands 12-10 BERWICK

TENNENT'S EAST 1

Ross High 62-7 DUNS

TENNENT'S EAST 2

HAWICK LINDEN 15-31 Trinity Accies
Penicuik 24-24 LANGHOLM

TENNENT'S EAST 3

EARLSTON 12-30 GALA YM

SEMI JUNIOR BORDER LEAGUE

EHS/MEL WASPS 54-12 Alnwick Colts
JED THISTLE 47-14 Carlisle Colts
KELSO QUINS 32-12 Morpeth Colts
Tynedale 19-25 GALA WANDS

TENNENT'S EAST RESERVE 1

HAWICK FORCE 20-16 SELKIRK A
JEDFOREST A 33-24 Stewart's Melville

TENNENT'S EAST RESERVE 2

MELROSE STORM P-P Preston Lodge
PEEBLES REDS P-P Edin Accies B

Sun 19 Sep 2021

FOSROC SUPER6

Heriot's 0-28 Ayrshire Bulls

TENNENT'S WOMEN'S NL1

KELSO LADIES 30-14 Ayr Ladies

Fri 24 Sep 2021

FOSROC SUPER6

SOUTHERN KNIGHTS 42-29 Heriot's

Sat 25 Sep 2021

FOSROC SUPER6

Boroughmuir Bears 17-27 Ayrshire Bulls

TENNENT'S PREMIERSHIP

Aberdeen Grammar 39-56 JEDFOREST
Edinburgh Accies 42-29 HAWICK
GHA 0-22 Marr
Glasgow Hawks 43-19 Musselburgh
SELKIRK P-P Currie

TENNENT'S NATIONAL 1

Ayr P-P Biggar
Boroughmuir 10-42 Highland
Dundee Rugby P-P Cartha QP
Heriot's Blues 24-34 GALA
KELSO 26-18 Stirling Wolves
Watsonians 21-80 MELROSE

TENNENT'S NATIONAL 2

PEEBLES 32-26 Newton Stewart

TENNENT'S NATIONAL 3

BERWICK 33-23 Perthshire

TENNENT'S EAST LEAGUE 1

DUNS 7-59 Portobello

TENNENT'S EAST LEAGUE 2

LANGHOLM 29-0 HAWICK LINDEN

TENNENT'S EAST LEAGUE 3

Edinburgh Northern 17-19 EARLSTON

TENNENT'S EAST RESERVE 1

Edinburgh Accies A 50-17 HAWICK FORCE
JEDFOREST A P-P Boroughmuir A
SELKIRK A P-P Currie A

TENNENT'S EAST RESERVE 2

Lasswade A 28-45 MELROSE STORM
Leith A 10-14 KELSO SHARKS
Preston Lodge A 24-24 PEEBLES REDS
Watsonians A 27-59 GALA A

BORDERS SEMI JUNIOR LEAGUE

Alnwick Colts 24-50 KELSO QUINS
Carlisle Colts 20-60 HAWICK YOUTH
DUNS COLTS 7-43 GALA WANDS
Morpeth P-P JED THISTLE
PEEBLES COLTS 27-7 Tynedale
SELKIRK YOUTH 23-50 EHS/MEL WASPS

Sun 26 Sep 2021

FOSROC SUPER6

Stirling County 41-39 Watsonians

TENNENT'S WOMEN'S NATIONAL 1

Stewartry P-P KELSO LADIES

Fri 1 Oct 2021

FOSROC SUPER6

Ayrshire Bulls 17-11 SOUTHERN KNIGHTS

Sat 2 Oct 2021

FOSROC SUPER6

Heriot's 16-17 Stirling County

TENNENT'S PREMIERSHIP

Currie 31-5 Edinburgh Accies
GHA 34-10 SELKIRK
HAWICK 14-10 Glasgow Hawks
Marr 28-19 JEDFOREST
Musselburgh 40-24 Aberdeen Grammar

TENNENT'S NATIONAL 1

Ayr 35-25 KELSO
Biggar 20-5 MELROSE
Cartha QP 47-24 Watsonians
GALA 32-0 Boroughmuir
Highland 19-15 Dundee
Stirling Wolves 12-18 Heriot's

TENNENT'S NATIONAL 2

GHK 28-10 PEEBLES

TENNENT'S NATIONAL 3

Lasswade 21-19 BERWICK

TENNENT'S EAST LEAGUE 1

Haddington 33-17 DUNS

TENNENT'S EAST LEAGUE 3

Dalkeith 75-0 GALA YM
Edinburgh University 29-17 EARLSTON

TENNENT'S EAST RESERVE 1

Biggar A 38-3 SELKIRK A
HAWICK FORCE 40-0 Stewart's Melville
Heriot's A P-P JEDFOREST A

TENNENT'S EAST RESERVE 2

GALA A P-P Edinburgh Accies B
KELSO SHARKS P-P Watsonians
MELROSE STORM 43-14 Leith A
PEEBLES REDS 10-19 Lasswade A

BORDERS SEMI JUNIOR LEAGUE

EHS/MELROSE WASPS 29-14 PEEBLES COLTS
GALA WANDERERS P-P Carlisle Colts
HAWICK YOUTH 48-0 Morpeth Colts
JED THISTLE 28-19 Alnwick Colts
KELSO HARLEQUINS P-P SELKIRK YOUTH
Tynedale Colts P-P DUNS COLTS

Sun 3 Oct 2021

FOSROC SUPER6

Watsonians 29-35 Boroughmuir

WOMEN'S NATIONAL LEAGUE 1

KELSO LADIES P-P Annan Ladies

Fri 8 Oct 2021

FOSROC SUPER6

SOUTHERN KNIGHTS 36-7 Stirling County

SEMI JUNIOR BORDER LEAGUE

SELKIRK YOUTH P-P JED THISTLE

Sat 9 Oct 2021

FOSROC SUPER6

Heriot's 31-21 Boroughmuir Bears

TENNENT'S PREMIERSHIP

Aberdeen Grammar 0-24 HAWICK
Edinburgh Accies 35-12 GHA
Glasgow Hawks 13-14 Currie
JEDFOREST 32-21 Musselburgh
SELKIRK 10-19 Marr

TENNENT'S NATIONAL 1

Boroughmuir 6-38 Stirling Wolves
Dundee P-P GALA
Heriot's Blues 27-22 Ayr
Highland 40-10 Watsonians
KELSO 20-32 Biggar
MELROSE 34-22 Cartha QP

TENNENT'S NATIONAL 2

PEEBLES 23-3 Dumfries Saints

TENNENT'S NATIONAL 3

BERWICK 23-14 Howe Of Fife

TENNENT'S EAST LEAGUE 1

DUNS 12-45 Ross High

TENNENT'S EAST LEAGUE 2

HAWICK LINDEN P-P Livingston
LANGHOLM 67-17 North Berwick

TENNENT'S EAST LEAGUE 3

EARLSTON 24-10 Liberton
Edinburgh Northern P-P GALA YM

TENNENT'S RESERVE EAST 1

Boroughmuir A P-P HAWICK FORCE
JEDFOREST A 19-31 Musselburgh A
SELKIRK A 12-67 Heriot's Blues A

TENNENT'S RESERVE EAST 2

Edinburgh Accies B 34-19 KELSO SHARKS
MELROSE STORM P-P PEEBLES REDS
Preston Lodge A 5-77 GALA A

SEMI JUNIOR BORDER LEAGUE

Alnwick Colts 14-24 HAWICK YOUTH
Carlisle Colts P-P DUNS COLTS
EHS/MELROSE WASPS 15-5 Tynedale
GALA WANDS 19-10 Morpeth
PEEBLES COLTS 17-23 KELSO QUINS

Sun 10 Oct 2021

FOSROC SUPER6

Watsonians 43-14 Ayrshire Bulls

TENNENT'S WOMEN'S NATIONAL LEAGUE 1

Howe of Fife 39-15 KELSO LADIES

Fri 15 Oct 2021

FOSROC SUPER6 5th/6th PLAY-OFF

Watsonians 21-19 Stirling County

SEMI JUNIOR BORDER LEAGUE

KELSO QUINS 5-28 MELROSE WASPS

Sat 16 Oct 2021

FOSROC SUPER6 3rd/4th PLAY-OFFS

Heriot's 15-21 Boroughmuir Bears

TENNENT'S PREMIERSHIP

Currie 38-14 Aberdeen Grammar
GHA 19-36 Glasgow Hawks
HAWICK 24-7 JEDFOREST
Marr 35-7 Musselburgh
SELKIRK 24-27 Edinburgh Accies

TENNENT'S NATIONAL 1

Ayr 58-10 Boroughmuir
Biggar 54-24 Cartha QP
GALA 50-0 Watsonians
Highland 26-20 MELROSE
KELSO 22-34 Heriot's Blues
Stirling Wolves 33-17 Dundee

TENNENT'S NATIONAL 2

Falkirk 30-31 PEEBLES

TENNENT'S NATIONAL 3

BERWICK P-P Ardrossan Accies

TENNENT'S EAST LEAGUE 1

DUNS 12-50 Broughton

TENNENT'S EAST LEAGUE 2

Dunbar 45-18 LANGHOLM
North Berwick 38-0 HAWICK LINDEN

TENNENT'S EAST LEAGUE 3

GALA YM 12-53 Edinburgh University
Lismore 34-5 EARLSTON

TENNENT'S EAST RESERVE 1

HAWICK FORCE 17-33 JEDFOREST A
SELKIRK A 0-53 Edinburgh Accies A

TENNENT'S EAST RESERVE 2

GALA A P-P Lasswade A
KELSO SHARKS P-P Preston Lodge A
Linlithgow A 10-24 MELROSE STORM
PEEBLES REDS P-P Leith A

SEMI JUNIOR BORDER LEAGUE

DUNS COLTS 19-29 Morpeth Colts
GALA WANDS 57-17 Alnwick Colts
HAWICK YOUTH 29-6 SELKIRK YOUTH
Tynedale Colts 38-0 Carlisle Colts

Sun 17 Oct 2021

FOSROC SUPER6 FINAL

SOUTHERN KNIGHTS 16-26 Ayrshire Bulls

TENNENT'S WOMEN'S NATIONAL 1

Stewartry 40-0 KELSO LADIES

Wed 20 Oct 2021

SEMI JUNIOR BORDER LEAGUE

JED THISTLE 26-31 PEEBLES COLTS

Fri 22 Oct 2021

SEMI JUNIOR BORDER LEAGUE

PEEBLES COLTS 17-23 HAWICK YOUTH

Sat 23 Oct 2021

TENNENT'S PREMIERSHIP

Aberdeen Grammar 5-31 GHA
Glasgow Hawks 40-26 SELKIRK
JEDFOREST 17-35 Currie
Marr 38-14 Edinburgh Accies
Musselburgh 29-46 HAWICK

TENNENT'S NATIONAL 1

Boroughmuir 5-31 KELSO
Cartha QP 24-20 Highland
Dundee 34-12 Ayr
Heriot's Blues 29-28 Biggar
MELROSE 5-26 GALA
Watsonians 27-29 Stirling Wolves

TENNENT'S NATIONAL 2

PEEBLES 46-18 Gordonians

TENNENT'S NATIONAL 3

Hillhead-Jordanhill 22-32 BERWICK

TENNENT'S EAST LEAGUE 1

Royal High 81-24 DUNS

TENNENT'S EAST LEAGUE 2

HAWICK LINDEN 30-15 Inverleith
LANGHOLM 12-16 Leith

TENNENT'S EAST LEAGUE 3

Dalkeith 69-0 EARLSTON
Liberton 3-27 GALA YM

TENNENT'S RESERVE EAST 1

JEDFOREST A 19-24 Currie A
Musselburgh A 28-26 HAWICK FORCE
Stewart's Melville A 42-31 SELKIRK A

TENNENT'S RESERVE EAST 2

Lasswade A 17-21 KELSO SHARKS
Linlithgow A 19-10 PEEBLES REDS
MELROSE STORM 36-19 GALA A

SEMI JUNIOR BORDER LEAGUE

Alnwick Colts 49-12 DUNS COLTS
KELSO QUINS P-P Tynedale Colts
MELROSE WASPS P-P JED THISTLE
Morpeth Colts P-P Carlisle Colts
SELKIRK YOUTH 0-50 GALA WANDS

Sun 24 Oct 2021

TENNENT'S WOMEN'S NATIONAL 1

KELSO LADIES 5-29 Garioch

Fri 29 Oct 2021

TENNENT'S NATIONAL 1

Stirling Wolves P-P MELROSE

SEMI JUNIOR BORDER LEAGUE

HAWICK YOUTH 17-10 MELROSE WASPS

DODDIE WEIR CLUB TROPHY

SOUTHERN KNIGHTS 23-12 Newcastle Falcons

Sat 30 Oct 2021

TENNENT'S PREMIERSHIP

Currie 61-0 Musselburgh
Edinburgh Accies 36-34 Glasgow Hawks
GHA P-P JEDFOREST
HAWICK 26-19 Marr
SELKIRK 36-10 Aberdeen Grammar

TENNENT'S NATIONAL 1

Ayr 31-28 Watsonians
Biggar P-P Highland
GALA P-P Cartha QP
Heriot's 92-19 Boroughmuir
KELSO 21-17 Dundee

TENNENT'S NATIONAL 2

Hamilton 54-20 PEEBLES

TENNENT'S NATIONAL 3

BERWICK 57-17 West of Scotland

TENNENT'S EAST LEAGUE 1

DUNS P-P Haddington

TENNENT'S EAST LEAGUE 2

HAWICK LINDEN P-P Dunbar
Trinity Accies P-P LANGHOLM

TENNENT'S EAST LEAGUE 3

Lismore P-P GALA YM

TENNENT'S EAST RESERVE 1

Biggar A P-P JEDFOREST A
HAWICK FORCE 22-36 Heriot's Blues A
SELKIRK A P-P Boroughmuir A

TENNENT'S EAST RESERVE 2

GALA A P-P PEEBLES REDS
KELSO SHARKS P-P MELROSE STORM

SEMI JUNIOR BORDER LEAGUE

Carlisle Colts 24-26 Alnwick Colts
Tynedale Colts 22-7 Morpeth Colts
DUNS COLTS P-P SELKIRK YOUTH
GALA WANDS 56-19 PEEBLES COLTS
JED THISTLE P-P KELSO QUINS

Sun 31 Oct 2021

TENNENT'S WOMEN'S NATIONAL 1

KELSO LADIES 12-56 West Of Scotland

Sat 6 Nov 2021

PREMIERSHIP

Currie 29-24 HAWICK
Edinburgh Accies 28-7 Aberdeen Grammar
GHA 38-20 Musselburgh
Glasgow Hawks 9-20 Marr
SELKIRK 10-10 JEDFOREST

NATIONAL 1

Biggar 54-12 Boroughmuir
Cartha QP 17-14 Stirling Wolves
Dundee 22-28 Heriot's Blues
Highland 15-16 GALA
MELROSE 28-17 Ayr
Watsonians 7-53 KELSO

NATIONAL 2

PEEBLES 13-16 Glasgow Accies

NATIONAL 3

BERWICK 81-0 Strathmore

EAST 1

DUNS P-P Linlithgow

EAST 2

HAWICK LINDEN P-P Livingston

RESERVE EAST 1

Currie A 17-19 HAWICK FORCE
SELKIRK A 43-12 JEDFOREST A

RESERVE EAST 2

Linlithgow A 29-19 GALA A
MELROSE STORM 29-19 Watsonians A
PEEBLES REDS 10-36 KELSO SHARKS

SEMI JUNIOR BORDER LEAGUE

Alnwick Colts 19-21 Morpeth Colts
JED THISTLE P-P Tynedale Colts
KELSO QUINS 7-12 HAWICK YOUTH
MELROSE WASPS 26-32 GALA WANDS
PEEBLES COLTS P-P DUNS COLTS
SELKIRK YOUTH 41-17 Carlisle Colts

Fri 12 Nov 2021

PREMIERSHIP

JEDFOREST 9-21 SELKIRK

NATIONAL 1

Stirling Wolves 21-22 MELROSE

RESERVE EAST 2

KELSO SHARKS 21-12 Watsonians A

FRIENDLY

HAWICK FORCE 51-5 HAWICK LINDEN

SEMI JUNIOR BORDER LEAGUE

MELROSE WASPS 24-49 JED THISTLE/DUNS COLTS

Sat 13 Nov 2021

PREMIERSHIP

Aberdeen Grammar 19-42 Edinburgh Accies

NATIONAL 1

Ayr 33-19 Biggar
Dundee P-P Cartha QP

NATIONAL 3

Strathmore 22-47 BERWICK

RESERVE EAST 1

Biggar A P-P JEDFOREST A

RESERVE EAST 2

GALA A 59-38 Lasswade

SEMI JUNIOR BORDER LEAGUE

JED THISTLE P-P HAWICK YOUTH
KELSO QUINS 7-72 GALA WANDS
PEEBLES COLTS P-P Carlisle Colts
SELKIRK YOUTH 16-22 Morpeth Colts
Tynedale Colts 54-14 Alnwick Colts

Sun 14 Nov 2021

WOMEN'S NATIONAL 1

KELSO LADIES 12-22 Broughton

Fri 19 Nov 2021

NATIONAL 1

Cartha QP 37-31 Ayr
KELSO 18-13 MELROSE
Stirling County 31-36 Highland
Watsonians 17-36 Heriot's Blues

EAST 1

DUNS 19-29 Haddington

EAST 2

HAWICK LINDEN 30-19 Livingston

BORDER LEAGUE

JEDFOREST P-P PEEBLES
KELSO 18-13 MELROSE

Sat 20 Nov 2021

PREMIERSHIP

Aberdeen Grammar 14-21 GHA
SELKIRK 12-21 Currie

NATIONAL 1

Boroughmuir 25-29 Dundee
GALA P-P Biggar

RESERVE EAST 1

SELKIRK A 15-38 Currie A

RESERVE EAST 2

GALA A P-P PEEBLES REDS

SEMI JUNIOR BORDER LEAGUE

Alnwick Colts P-P SELKIRK YOUTH
Carlisle Colts 15-24 MELROSE WASPS
DUNS COLTS P-P KELSO QUINS
GALA WANDS P-P JED THISTLE
HAWICK YOUTH P-P Tynedale Colts
Morpeth Colts 10-7 PEEBLES COLTS

Sun 21 Nov 2021

WOMEN'S NATIONAL 1

Ayr Ladies 50-7 KELSO LADIES

Sat 27 Nov 2021

PREMIERSHIP

Aberdeen Grammar 38-13 Glasgow Hawks
HAWICK 48-22 GHA
JEDFOREST 29-13 Edinburgh Accies
Marr 26-34 Currie
Musselburgh 40-27 SELKIRK

NATIONAL 1

Ayr 10-18 Highland
Boroughmuir 29-36 Watsonians
Dundee 8-26 Biggar
Heriot's Blues 28-30 MELROSE
KELSO 23-5 Cartha QP
Stirling Wolves 26-36 GALA

NATIONAL 2

Whitecraigs 33-31 PEEBLES

NATIONAL 3

Greenock Wands P-P BERWICK

EAST 1

Linlithgow P-P DUNS

EAST 2

Corstorphine 36-10 HAWICK LINDEN
LANGHOLM P-P Livingston

EAST 3

GALA YM 43-3 EARLSTON

RESERVE EAST 1

HAWICK FORCE 41-5 Biggar
JEDFOREST A P-P Edinburgh Accies
Musselburgh A 47-8 SELKIRK A

RESERVE EAST 2

GALA A 65-15 Leith A
Linlithgow A P-P KELSO SHARKS
MELROSE STORM 36-34 Edinburgh Accies B
PEEBLES REDS 8-40 Watsonians B

SEMI JUNIOR BORDER LEAGUE

HAWICK YOUTH 25-14 GALA WANDS
KELSO QUINS P-P Carlisle Colts
MELROSE WASPS P-P Morpeth Colts
PEEBLES COLTS P-P Alnwick

Sun 28 Nov 2021

WOMEN'S NATIONAL 1

KELSO LADIES P-P Stewartry

Sat 4 Dec 2021

PREMIERSHIP

Aberdeen Grammar 6-17 Marr
Edinburgh Accies 29-13 Musselburgh
GHA 15-20 Currie
Glasgow Hawks 17-10 JEDFOREST
SELKIRK 9-14 HAWICK

NATIONAL 1

Biggar 33-0 Stirling Wolves
Cartha QP P-P Heriot's Blues
GALA 36-5 Ayr
Highland 32-20 KELSO
MELROSE A-A Boroughmuir
Watsonians 23-24 Dundee

NATIONAL 2

PEEBLES P-P Kirkcaldy

NATIONAL 3

BERWICK P-P Murrayfield Wands

EAST 1

Broughton 64-21 DUNS

EAST 2

LANGHOLM P-P Inverleith
Leith P-P HAWICK LINDEN

EAST 3

EARLSTON 0-20 Edinburgh Northern

RESERVE EAST 1

SELKIRK A 9-24 HAWICK FORCE
Stewart's-Melville A 48-19 JEDFOREST A

RESERVE EAST 2

Edinburgh Accies P-P PEEBLES REDS
KELSO SHARKS 31-31 GALA A
Preston Lodge A 12-32 MELROSE STORM

SEMI JUNIOR BORDER LEAGUE

Gala Wanderers 29-7 Tynedale Colts
Morpeth Colts 27-22 KELSO QUINS
SELKIRK YC 15-15 PEEBLES COLTS

Sun 5 Dec 2021

WOMEN'S NATIONAL 1

Annan Ladies C-C KELSO LADIES

Wed 8 Dec 2021

SEMI JUNIOR BORDER LEAGUE

KELSO QUINS P-P SELKIRK YC

Sat 11 Dec 2021

PREMIERSHIP

Currie 40-10 SELKIRK
HAWICK 24-22 Edinburgh Accies
JEDFOREST 42-9 Aberdeen Grammar
Marr 31-6 GHA
Musselburgh P-P Glasgow Hawks

NATIONAL 1

Ayr 28-3 Stirling Wolves
Boroughmuir 19-29 Cartha QP
Dundee P-P MELROSE
Heriot's Blues 36-26 Highland
KELSO 20-14 GALA
Watsonians 17-40 Biggar

NATIONAL 2

Stewart's Melville 17-0 PEEBLES

NATIONAL 3

Perthshire P-P BERWICK

EAST 1

Forrester 31-19 DUNS

EAST 2

Corstorphine 23-15 LANGHOLM
HAWICK LINDEN 7-39 Penicuik

EAST 3

EARLSTON 3-46 Edinburgh University
GALA YM P-P Dalkeith

RESERVE EAST 1

Boroughmuir A 17-22 JEDFOREST A
Currie A P-P SELKIRK A
HAWICK FORCE 8-32 Edinburgh Accies A

RESERVE EAST 2

GALA A P-P Watsonians A
KELSO SHARKS 66-10 Leith A
MELROSE STORM 27-14 Lasswade A
PEEBLES REDS P-P Preston Lodge A

SEMI JUNIOR BORDER LEAGUE

HAWICK YOUTH 55-0 Carlisle Colts
KELSO QUINS P-P Alnwick Colts
MELROSE WASPS 33-21 SELKIRK YOUTH
Tynedale Colts 24-17 PEEBLES COLTS

Sun 12 Dec 2021

WOMEN'S NATIONAL 1

KELSO LADIES P-P Howe of Fife

Sat 18 Dec 2021

SEMI JUNIOR BORDER LEAGUE

PEEBLES COLTS 31-12 MELROSE WASPS

Mon 27 Dec 2021

CHALLENGE MATCH

BERWICK 5-34 Alnwick

Sat 8 Jan 2022

PREMIERSHIP

Aberdeen Grammar P-P Musselburgh
Edinburgh Accies P-P Currie
Glasgow Hawks 31-10 HAWICK
JEDFOREST P-P Marr
SELKIRK P-P GHA

SEMI JUNIOR BORDER LEAGUE

HAWICK YOUTH 38-3 Alnwick Colts
KELSO QUINS P-P PEEBLES COLTS
Morpeth P-P GALA WANDS
Tynedale Colts P-P MELROSE WASPS